
Zbliża się moment podsumowania naszej całorocznej pracy. Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną na uroczyste obchody zakończenia roku szkolnego i katechetycznego, które odbędą się w najbliższy piątek według następującego harmonogramu:

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. księdza proboszcza Wojciecha Hapka, wieloletniego proboszcza parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Pomysku Wielkim.

Również w tym roku Rada Rodziców zorganizowała dla uczniów sesję zdjęciową. Dochód ze sprzedaży zdjęć został przekazany wychowawcom klas i zostanie przeznaczony na organizację Dnia z Wychowawcą.

W dniach 11–12 czerwca uczniowie klasy V uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Poznania. Program wyjazdu był bardzo bogaty i pozwolił poznać wiele ciekawych miejsc oraz atrakcji stolicy Wielkopolski.

Już 24 czerwca 2026 r. (środa) w godzinach 10:00–12:00 na kąpielisku nad Jeziorem Jeleń w Bytowie odbędzie się wydarzenie profilaktyczno-edukacyjne „Bezpieczne Wakacje”.

10 czerwca uczniowie klasy VIa i VIb uczestniczyli w wycieczce do Bydgoszczy, podczas której poznali uroki miasta i jego historię.

Nasze przedszkole odwiedził teatrzyk z przedstawieniem pt. „Zakochany Troll”. Spektakl dostarczył dzieciom wielu radosnych chwil, wzbudził pozytywne emocje oraz zachęcił do refleksji nad tak ważnymi wartościami, jak przyjaźń, życzliwość i wzajemny szacunek.

Miłosz Mański, uczeń klasy VII, reprezentował Gminę Bytów w etapie centralnym Konkursu Wiedzy o Zamkach Gotyckich w Polsce. Tegoroczny finał odbył się 8 czerwca 2026 roku w Muzeum Pogranicza w Działdowie.

Nasza szkoła wzbogaciła się o maszynę do popcornu, która została sfinansowana przez Radę Rodziców.

Nasi uczniowie mieli okazję wyruszyć w niezwykłą podróż w głąb wszechświata dzięki kinu sferycznemu, które 27 maja 2026 r. zawitało do naszej szkoły.

Uczniowie klas pierwszej i drugiej 20 maja 2026 r. uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. Dzieci miały okazję podziwiać egzotyczne zwierzęta pochodzące z różnych stron świata, a także poznać ich zwyczaje i wiele ciekawostek przyrodniczych.

Uczniowie klas III, IV i V, 25 maja 2026 r., uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Gdyni. Już od samego rana wszystkim towarzyszył doskonały humor i ogromna radość z wspólnego wyjazdu.
Szkoła znajduje się na obszarze gminy Bytów w powiecie bytowskim, województwie pomorskim. Organem prowadzącym jest gmina Bytów. Nauka w naszej placówce obejmuje etap wczesnoszkolny, obejmujący klasy I do III oraz drugi poziom, czyli klas IV do VIII. Przy szkole funkcjonuje oddział przedszkolny i oddział zerówkowy.
wyjątkowych uczniów
wykwalifikowanych nauczycieli
zgranych klas
grupy przedszkolne
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II
w Pomysku Wielkim
ul. Gdańska 33, 77-121 Pomysk Wielki