szkola_pomysk@wp.pl

18.03.2024 r. – 22.03.2024 r.

18.03.2024 r. poniedziałek:

zupa:

• rosół z makaronem (drób, marchew, pietruszka korzeń i nać, seler korzeń, cebula, por, makaron)

II danie:

• pampuchy z sosem owocowym (mąka, jaja, mleko, drożdże, masło, sos owocowy)

19.03.2024 r. wtorek:

zupa:

• pomidorowa z ryżem  (drób, marchew, pietruszka korzeń, seler korzeń, cebula, por, przecier pomidorowy, ryż, śmietana)

II danie:

• kotlet mielony drobiowy (pierś z kurczaka, przyprawy, jaja, bułka tarta)
  • ziemniaki
  • surówka (kapusta z marchewką)

20.03.2024 r. środa:

zupa:

• krupnik (drób, wędzonka, marchew, pietruszka korzeń, seler korzeń, cebula, por, ziemniaki, kasza jęczmienna)

II danie:

• fuczki z sosem jogurtowym  (mąka, jaja, mleko, kapusta kiszona, jogurt naturalny, ogórek)

21.03.2024 r. czwartek:

zupa:

• kalafiorowa  (drób, marchew, pietruszka korzeń, seler korzeń, cebula, por, ziemniaki,kalafior, śmietana)

II danie:

• schab panierowany (mięso wieprzowe, przyprawy, jaja, bułka tarta)
  • ziemniaki
  • surówka (marchewka z jabłkiem)

22.03.2024 r. piątek:

zupa:

• ziemniaczana (drób, kiełbasa, marchew, pietruszka korzeń, seler korzeń, cebula, ziemniaki, zasmażka, majeranek)

• ryba panierowana
  • ziemniaki
  • surówka (kapusta kiszona)
  • kompot

11.03.2024 r. - 15.03.2024 r.

11.03.2024 r. poniedziałek:

zupa:

• ryżanka (drób, marchew, pietruszka korzeń, seler korzeń, cebula, por, papryka, ryż, koper)

II danie:

• racuchy (mąka, jaja, mleko, drożdże, cukier)

12.03.2024 r. wtorek:

zupa:

• jarzynowa (drób, marchew, pietruszka korzeń, seler korzeń, cebula, por, ziemniaki, kalafior, brukselka, fasola szparagowa, śmietana)

II danie:

• bitki drobiowe w sosie porowym (mięso drobiowe, przyprawy, mąka, rosół drobiowy, cebula, por, śmietana)
  • surówka (marchewka)

13.03.2024 r. środa: