Z Maryją wychwalamy Boga

Kiedy na lekcji religii realizowaliśmy temat „Uwielbiamy Boga razem z Maryją” uznaliśmy, że mamy zbyt mało miejsca, by całym ciałem uwielbiać Boga tańcem. Zatem udaliśmy się na korytarz szkolny, by wytańczyć radośnie do piosenki Mocnych w Duchu „Raduje się dusza ma”. Uwielbiliśmy też Boga w pieśni „Jezus Chrystus moim Panem jest”.

Trwa październik, a wszyscy wiemy, że jest to miesiąc różańcowy. Dlatego też poznaliśmy różaniec i sposób, jak się na nim modlić. Poznaliśmy również wszystkie tajemnice z życia Pana Jezusa i Maryi. Modlitwę „Zdrowaś Maryjo” potrafimy już wszyscy zaśpiewać.

Dzień ChłopakaPoprzedni
Spotkanie z policjantemNastępny