Apel upamiętniający 105. rocznicę Odzyskania Niepodległości

13 listopada 2023
Apel upamiętniający 105. rocznicę Odzyskania Niepodległości

W piątek, 10 listopada 2023 r., w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający 105. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W apelu udział wzięli nauczyciele, pracownicy, przedszkolaki, uczniowie oraz zaproszeni rodzice.

Szóstoklasiści z pokorą i w zadumie przedstawili ważne dla Polski wydarzenia historyczne oraz przepięknie odśpiewali pieśni patriotyczne.

Odgłosy orła bielika, ptak unoszący się ku górze oraz słowa Józefa Piłsudskiego, obwieszczające wolną Niepodległą Polskę, były symbolem oddania dla narodu polskiego. Z dumą i powagą odśpiewany hymn państwowy był symbolem patriotyzmu i uwieńczeniem całego przedstawienia.

Serdeczne podziękowania kierujemy dla Kwiaciarni Danusia z Bytowa, która nieodpłatnie wykonała na tę okoliczność przepiękne biało-czerwone wianki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia w naszej galerii zdjęć.

Aktywni BłękitniPoprzedni
Narodowe Święto Niepodległości - ...Następny