Koncert życzeń dla Babć i Dziadków

25 stycznia 2024
Koncert życzeń dla Babć i Dziadków

Przedszkolaki, zerówkowicze oraz uczniowie klasy I nie zapomnieli o swoich Dziadkach i z okazji ich święta zaprosili ich 25 stycznia 2024 r. w progi naszej szkoły. Specjalnie dla Babć i Dziadków przygotowali przedstawienie „Koncert życzeń”.

Repertuar przedstawienia był niezwykle różnorodny. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki po polsku, a także po angielsku. Zatańczyły utwór w hip-hopowej choreografii, jak również wzruszającą aranżację artystyczną do ponadczasowej ballady „Hallelujah” Leonarda Cohena.

Każde dziecko było bardzo przejęte, bowiem włożyło całe serce w przygotowanie tego koncertu. Również pomysłodawczynie i organizatorki tego wydarzenia, czyli panie Zofia Gołębiewska, Angelika Kaminska, Małgorzata Pawłowska i Krystyna Zmuda-Trzebiatowska, włożyły w przygotowania ogrom pracy i serca.

Pokaz taneczny Szkolnego Zespołu Pieśni i Tańca „Sekretë”, przygotowany pod okiem p. Renaty Labudy i p. Krzysztofa Jachyry, przykuł wzrok wszystkich zaproszonych gości. Barwne, kaszubskie stroje i rytmiczne melodie nastrajały wszystkich do zabawy.

Na koniec uroczystości na wszystkie Babcie i Dziadków czekał słodki poczęstunek, a po nim czas na wspólne zabawy.

WalentynkiPoprzedni
Wizyta harcerzyNastępny