Konkurs biblijny

12 grudnia 2022
Konkurs biblijny

Łącznie 12 uczniów wzięło udział w XIV Konkursie Biblijnym Diecezji Pelplińskiej dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023 „Ukochany uczeń” na podstawie Ewangelii wg św. Jana.

Konkurs zorganizowany był w dwóch kategoriach wiekowych dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej, dla uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej.

Do eliminacji rejonowych zakwalifikowali się uczniowie z największą ilością punktów.
W kategorii klas 4-6 maksymalna ilość punktów wyniosła 36. Najlepsze wyniki uzyskali:

W kategorii klas 7-8 maksymalna ilość punktów wyniosła 30. Najlepsze wyniki uzyskali:

Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkołę w drugim etapie konkursu w Kościerzynie. Serdecznie gratulujemy!

Warsztaty kaszubskiePoprzedni
Program Mikołajkowy dla SeniorówNastępny