Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

4 marca 2024
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku, 1 marca, w naszej szkole odbył się „Bieg żołnierzy wyklętych”, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły.

W tym roku po raz pierwszy w biegu uczestniczyli również nauczyciele. Zwyciężczynią została p. Izabella Kleinszmidt. Uczniowie, którzy zostali zwycięzacami w poszczególnych kategoriach wiekowych, otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Po biegu odbył się apel, na którym uczniowie klasy VII przedstawili przygotowaną przez siebie prezentację upamiętniającą Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, poświęconą żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

Dzień Świętego PatrykaPoprzedni
Rekolekcje wielkopostne 2024Następny