Niezapomniany widok na polskie morze

30 października 2023
Niezapomniany widok na polskie morze

Uczniowie klas IV, V, VI, VII, którzy uczą się języka kaszubskiego, 28 października 2023 r. wybrali się wraz z opiekunami na wycieczkę do Słupska i Ustki.

Jedną z atrakcji było wejście na Latarnię Morską, która jest niewątpliwie jedną z większych atrakcji w usteckiej ofercie dla turystów i mieszkańców. Korzystając z przepięknej pogody, z wielką radością uczniowie spacerowali brzegiem morza, a później obejrzeli film. Posileni wspólnym posiłkiem pełni pozytywnych emocji wrócili do szkoły.

Wycieczkę zorganizowała p. Renata Labuda, a w opiece nad uczniami pomagała p. Justyna Hering i p. Damian Pokładowski.

Profesjonalna sesja zdjęciowaPoprzedni
XXIII Dzień Papieski za namiNastępny