Śniadanie Wielkanocne

W środę 5 kwietnia 2023 r. w kl. III odbyło się klasowe śniadanko wielkanocne. Uczniowie poznawali tradycje świąteczne i omawiali je, porównując potrawy i koszyczek na naszym stole.

Był czas na tworzenie gry wielkanocnej, komponowanie pysznej, zdrowej i artystycznej kanapki. Mimo, że zajęcia były bardzo ciekawe, to jednak coś je przerwało. Wszyscy usłyszeli mocne stukanie do drzwi. Okazało się, że to był to Zajączek Wielkanocny. Zajączek zostawił uczniom dwie mapy, które doprowadziły do rozwiązania zagadki i dotarcia do wielkiego kartonu z niespodziankami.

Aby tradycje wielkanocne wypełniły się do końca, było także polewanie wodą.

Ten dzień był pełen niespodzianek. Życzymy wszystkim rodzinnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

Dzień KobietNastępny