Turniej powiatowy BRD

12 maja 2023
Turniej powiatowy BRD

We wtorek, 9 maja 2023 r., w Szkole Podstawowej nr 3 im. św. Jana Pawła II w Miastku odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W zmaganiach uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z powiatu bytowskiego, którzy wygrali na etapie gminnym. Gminę Bytów w tym roku Reprezentowała najlepsza w Gminie Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pomysku Wielkim zarówno w grupie I (10-12 lat) oraz grupie II (starszej). Uczestnicy wykazali się doskonałą znajomością przepisów ruchu drogowego oraz świetnymi umiejętnościami jazdy na rowerze i udzielania pierwszej pomocy. W obydwu kategoriach najlepsi okazali się uczniowie SP w Świerznie (gm. Miastko), którzy będą reprezentowali nasz powiat na szczeblu wojewódzkim.
Klasyfikacja drużynowa prezentowała się następująco:

Grupa I (młodsza)

Grupa II (starsza)

W klasyfikacji indywidualnej uczniowie SP Pomysk zajęli następujące miejsca:

Serdecznie gratulujemy tak wspaniałych wyników.

Opiekunem naszych uczniów był p. Damian Pokładowski

Zielona Szkoła w SchodniePoprzedni