Po przyjeździe do teatru uczniowie wraz z opiekunami zajęli miejsca na widowni i z zainteresowaniem oczekiwali na rozpoczęcie przedstawienia.
Spektakl „Świat cieni” okazał się niezwykle interesujący i oryginalny. Aktorzy, wykorzystując grę światła i cienia, ruch oraz muzykę, stworzyli wyjątkowy, nastrojowy klimat. Przedstawienie pobudzało wyobraźnię widzów i skłaniało do refleksji. Uczniowie z dużym zainteresowaniem śledzili przebieg wydarzeń, a na zakończenie nagrodzili artystów gromkimi brawami.
Po spektaklu przyszedł czas na krótki spacer oraz rozmowy na temat obejrzanego przedstawienia. Następnie wszyscy bezpiecznie wrócili do szkoły. Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń i stanowiła wartościową formę kontaktu z kulturą.
Wyjazd został zorganizowany przez panie wychowawczynie klas, którym serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami przyjęć do klas I w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Bytów na rok szkolny 2026/2027.

Dzieci z naszej zerówki z radością poznawały wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”. Po wspólnym czytaniu i rozmowie o warzywach, przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem stworzyły własny, kolorowy stragan.

Tuż przed letnią przerwą uczniowie klasy Va i Vb uczestniczyli w spotkaniu ze strażakiem - panem Janem Trederem - prezesem OSP w Pomysku Wielkim.
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II
w Pomysku Wielkim
ul. Gdańska 33, 77-121 Pomysk Wielki