Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. 23 stycznia 2025 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.
Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postaci bohaterów znanych bajek. Również wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów było radośnie, kolorowo, a wszyscy bawili się wesoło. Mimo chwilowego zmęczenia uśmiech nie znikał z twarzy najmłodszych.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

W naszej szkole w piątek, 7 listopada br., odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego „Mazurka Dąbrowskiego”.

W piątek, 27 czerwca 2025 r., w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/2025. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, radości i podsumowań.

Pani Aleksandra Gliszczyńska, ilustratorka utworu „Bycia Herbu Kasztan”, 21 listopada zagościła w naszej placówce. W bardzo interesujący i zrozumiały dla naszych przedszkolaków i najmłodszych uczniów sposób pani Aleksandra przedstawiła tajniki swojej pracy, co spotkało się z dużym zaciekawieniem wśród jej słuchaczy.
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II
w Pomysku Wielkim
ul. Gdańska 33, 77-121 Pomysk Wielki