Podobnie jak w ubiegłym roku uczniowie klas IV-VIII wraz ze swoimi wychowawcami pojechali na lodowisko do Bytowa, aby doskonalić jazdę na łyżwach, a także świetnie się bawić.
Wszystkim dopisywał dobry humor, chociaż czasami zdarzały się drobne upadki. Po zejściu z lodowej tafli uczniowie udali się do pobliskiej pizzerii.

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła znalazła się w gronie 40 najbardziej zaangażowanych placówek w Polsce realizujących program „Aktywni Błękitni – Szkoła Przyjazna Wodzie”. W ogólnopolskim rankingu zajęliśmy wysokie 25. miejsce.

Tuż przed letnią przerwą uczniowie klasy Va i Vb uczestniczyli w spotkaniu ze strażakiem - panem Janem Trederem - prezesem OSP w Pomysku Wielkim.

Uczniowie z klasy czwartej doskonale opanowali kierunki geograficzne. Sprawnie posługują się kompasem, a umiejętności te zdobywali podczas praktycznych zajęć terenowych. Pogoda również im dopisywała, ale humory również.
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II
w Pomysku Wielkim
ul. Gdańska 33, 77-121 Pomysk Wielki