Konkurs kolęd

14 grudnia 2022
Konkurs kolęd

XIX Konkurs Kolęd i Pastorałek, który odbył się 12 grudnia 2022 r. w naszej szkole cieszył się dużym powodzeniem. Wzięło w nim udział 29 uczniów z klas I – VI. Repertuar był bardzo różny, a poziom wykonania bardzo wysoki. Poza konkursem wystąpiły dzieci z przedszkola, które ubrane w świątczene czerwone ubrania, zaśpiewały piosenkę "Wołek i Osiołek".

Komisja w składzie p. Andrzej Marmołowski, dyrektor szkoły i p. Marian Browarczyk wyłoniła laureatów Konkursu:

Kategoria Solista w klasach I – III:

Kategoria Solista w klasach IV – VI:

W kategorii zespół wokalny w klasach I – III:

W kategorii zespół wokalny w klasach IV – VI:

Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu czuwali organizatorzy p. Renata Labuda i p. Krzysztof Jachyra. Uczniowie wprowadzili nas w świąteczny czas Bożego Narodzenia, a nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe.  Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastora...Poprzedni
Warsztaty kaszubskieNastępny