Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

19 grudnia 2022
Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

W VII Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Jasieniu i Stowarzyszenie "Nazaret" w Bytowie, wzięło udział 36 solistów z 10 szkół podstawowych powiatu bytowskiego. Konkurs odbył się 14.12.2022 r. w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu. Konkurs był współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Bytowie.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy, natomiast wyróżnieni soliści dyplomy i upominki świąteczne. Wszyscy uczestnicy
konkursu otrzymali słodki upominek od św. Mikołaja oraz poczęstunek. Z uczestników naszej szkoły Lena Borowiecka oraz Magdalena Kręczkowska
otrzymały dyplom i nagrodę pocieszenia.

W kategorii II (klas 3 i 4) laureatem został Nikodem Strojk – uczeń klasy trzeciej zajmując drugie miejsce.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Kosmiczna przygodaPoprzedni