Kosmiczna przygoda

4 stycznia 2023
Kosmiczna przygoda

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyÅ‚y 4 stycznia 2023 r. w seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium „Orbitek”. DziÄ™ki pokazom, dzieci dowiedziaÅ‚y siÄ™ i zobaczyÅ‚y jak wyglÄ…da UkÅ‚ad SÅ‚oneczny.

Pokaz odbyÅ‚ siÄ™ w specjalnej kopule. Dzieci odbyÅ‚y podróż przez UkÅ‚ad SÅ‚oneczny, przechadzaÅ‚y siÄ™ po Marsie, lÄ…dowaÅ‚y na Księżycu. MogÅ‚y również poznać zjawiska zwiÄ…zane z ruchem sfery niebieskiej, zmianÄ… poÅ‚ożenia planet, zaćmieniem SÅ‚oÅ„ca i deszczem meteorytów. W jednej chwili przedszkolaki przeniosÅ‚y siÄ™ w zagadkowy Å›wiat kosmosu.

Granty PPGR – nabór uzupeÅ‚niajÄ...Poprzedni
Powiatowy Konkurs KolÄ™d i PastoraÅ...NastÄ™pny