Dzisiejszy dzień upłynął nam w prawdziwie świątecznym nastroju! Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami (serdeczne podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego) odwiedził każdą klasę, obdarowując uczniów słodkimi upominkami.
Radość i uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym dowodem na to, jak bardzo czekały na tę wyjątkową wizytę.
Dziękujemy również Radzie Rodziców za sfinansowanie prezentów i nieocenioną pomoc w organizacji tego radosnego dnia.
Niech mikołajkowa radość i dobro zostaną z nami aż do Świąt!

W kwietniu w naszej szkole odbył się konkurs wielkanocny pod hasłem „Najpiękniejszy stroik wielkanocny”. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowali piękne i pomysłowe stroiki, które można było podziwiać na szkolnym korytarzu.

Mimo niesprzyjającej pogody przedszkolaki z grupy zerowej przy wsparciu Dominiki z grupy maluszków wystąpiły na scenie przy kościele pw. św. Filipa Neri w Bytowie, w ramach dorocznego festynu Filipiada.

W ramach XXVIII Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży w piątek, 20 maja 2022 r., na scenie Bytowskiego Centrum Kultury zaprezentowały się kaszubskie zespoły wokalno-taneczne.
Wystąpiły Skórce, Krôsniata, Wëtrëkusë, Kacper i Lénka i nasz zespół Sekretë.
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II
w Pomysku Wielkim
ul. Gdańska 33, 77-121 Pomysk Wielki