Z radością informujemy, że konkurs „Najpiękniejsza Bombka” dobiegł końca. Wszystkie prace przygotowane przez dzieci i ich rodziców były wyjątkowe, pełne kreatywności oraz świątecznego uroku.
Każdy uczestnik otrzymał nagrodę oraz pamiątkowy dyplom – dla nas wszystkie bombki okazały się zwycięskie.
Ozdoby konkursowe zawisły na przedszkolnej choince w szatni, nadając jej niepowtarzalny, świąteczny charakter i ciesząc wszystkich odwiedzających.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, wspólną pracę i radość tworzenia. Niech magia Świąt trwa jak najdłużej!
Nauczycielki przedszkola

W ramach ogólnopolskiego programu Aktywni Błękitni w naszej szkole ostatnio odbyły się trzy wydarzenia:konkurs plastyczny dla klas II -IV "Wodny świat wyobraźni", konkurs plastyczny dla klas starszych "Woda i emocje" oraz obejrzenie finału turnieju debat oksfordzkich pt. "Woda w centrum debaty".

Bal Wszystkich Świętych to wyjątkowy czas radości, modlitwy i wspólnej zabawy. Dzieci w anielskich strojach przypominały wszystkim, że niebo jest naprawdę otwarte – dla każdego, kto kocha i czyni dobro.

W piątek, 7 marca 2025 r., nasza szkoła zorganizowała wyjątkowe wydarzenie, które połączyło refleksję historyczną z aktywnością fizyczną.
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II
w Pomysku Wielkim
ul. Gdańska 33, 77-121 Pomysk Wielki