szkola_pomysk@wp.pl

O bezpieczeństwie w czasie prac na wsi

2 kwietnia 2024
O bezpieczeństwie w czasie prac na wsi

Pracownicy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z Bytowa, 27 marca 2024 r. spotkali się z uczniami klas czwartych. Przeprowadzili z nimi pogadankę na temat bezpieczeństwa dzieci podczas prac w gospodarstwie rolnym.

Głównym celem spotkania było promowanie bezpiecznych zachowań, mających na celu zapobieganie wypadkom wśród najmłodszych mieszkańców wsi. Na zakończenie odbył się konkurs wiedzy, po rozstrzygnięciu którego zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.

Dzień Bez PlecakaPoprzedni
Z wizytą u KarolinyNastępny