szkola_pomysk@wp.pl

Z wizytą u Karoliny

27 marca 2024
Z wizytą u Karoliny

Uczennice z kl. VII wraz z p. Anią odwiedziły Karolinkę Orlikowską, dla której podczas obchodów Dnia Świętego Patryka zorganizowano kiermasz zielonych smakołyków. Wizyta uczennic była dla Karolinki ogromną niespodzianką.

Dziewczyny miło spędziły czas, rozmawiając orzy herbatce. Karolcia otrzymała wiele laurek oraz własnoręcznie robioną pszczółkę, którą na szydełku wykonała Maja Nowotnik. Podczas kiermaszu udało się zebrać 212,00 złotych, które zasilą subkonto Karolinki.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc bardzo dziękujemy!

O bezpieczeństwie w czasie prac na ...Poprzedni
Wytańczyli drugie miejsceNastępny