Szanowni Państwo!
W związku z powodzią, która dotknęła południe kraju, Gmina Bytów organizuje zbiórkę niezbędnych rzeczy dla osób i rodzin poszkodowanych. Gorąco zachęcamy całą społeczność szkolną, mieszkańców naszej miejscowości oraz miejscowości sąsiednich do wzięcia udziału w tej akcji.
Szczegóły dotyczące zbiórki zamieszczone są na plakacie.
Z góry dziękujemy za Państwa wsparcie i zaangażowanie w pomoc tym, którzy tego najbardziej potrzebują!
Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Pomysku Wielkim

Ministerstwo Cyfryzacji oraz Naukowa i Akademicka Sieć komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy realizują przedsięwzięcie „Nowe komputery przenośne oraz tablety do dyspozycji uczniów, dofinansowany z UE o łącznej wartości 1 410 000 000,00 PLN.

W piątek, 15 listopada 2024 r., w naszej szkole obchodziliśmy Święto Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji zostały przeprowadzone dwa emocjonujące konkursy: "Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia" oraz "Zadanie na szóstkę".

W naszej szkole dbamy o zdrowe nawyki żywieniowe i uczymy, jak ważne jest śniadanie. Tym razem bohaterami dnia byli uczniowie z klasy drugiej, którzy w ramach zajęć przygotowali prawdziwą ucztę śniadaniową.
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II
w Pomysku Wielkim
ul. Gdańska 33, 77-121 Pomysk Wielki