Pomoc wciąż potrzebna

29 marca 2022
Pomoc wciąż potrzebna

Coraz więcej dzieci z Ukrainy zapisuje się do naszej szkoły. Mamy informacje, że nadal będą do nas przybywać. Dlatego też ponownie zwracamy się do całej społeczności szkolnej z prośbą o włączenie się do pomocy.

Po raz drugi ogłaszamy zbiórkę przyborów szkolnych. Tym razem trafią one bezpośrednio do ukraińskich dzieci, które chodzą do naszej szkoły.

Dary można składać przy gabinecie pedagoga szkolnego.

Cieszymy się ogromnie, że nasi uczniowie z wielką otwartością i sympatią przyjmują dzieci z Ukrainy. Mamy nadzieję, że wszystkie z nich będą czuły się u nas dobrze.

Pantofelek nie tylko dla KopciuszkaPoprzedni
Dzieci dzieciomNastępny