Poznawali Małą Ojczyznę razem z Byciem

16 marca 2023
Poznawali Małą Ojczyznę razem z Byciem

2 lutego 2023 r. w naszej szkole, odbył się konkurs: „Poznaję moją Małą Ojczyznę razem z Byciem Herbu Kasztan” do którego zgłosiło się 25 uczniów z klas IV-VIII. Etap szkolny został przeprowadzony na podstawie testu, który przygotowali organizatorzy – nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Gostkowie.

Do etapu gminnego zakwalifikowało się 9 uczniów, z czego do Powiatowego Konkursu z naszej szkoły przeszły trzy uczennice: Oliwia Lass z klasy VI, Nikola Stojewska i Hanna Wolska z klasy V.
Razem w konkursie wzięło 216 uczniów; w tym z klas III-V - 135, a z klas VI-VIII - 81 uczniów, reprezentowali oni 12 szkół. Etap Powiatowy odbył się 14 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej w Gostkowie.

Uczniów do Konkursu przygotowywała pani Renata Labuda.

Dziękujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy!

Przywitali wiosnęPoprzedni
Rekolekcje wielkopostneNastępny