Rekolekcje wielkopostne

3 marca 2023
Rekolekcje wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne, które przeżywaliśmy w naszej szkole w dniach od 27 lutego do 1 marca 2023 r., wprowadziły nas w czas refleksji i zadumy. Ks. Paweł Szymański, który je głosił, przyjechał do Pomyska Wielkiego aż z Tarnowa.

Ks. Paweł bardzo szybko nawiązał kontakt z uczniami, którzy żywo reagowali i chętnie zgłaszali się, by odpowiadać na stawiane przez księdza pytania. Na rekolekcjach nie zabrakło oczywiście modlitwy, śpiewu i piosenek z gestem.

To co wysuwa się na pierwszy plan, to fakt, że głoszone Słowo Boże utwierdziło dzieci w przekonaniu, że Pan Bóg jest ich dobrym Ojcem, do którego zawsze mogą się przytulić.

W podziękowaniu dyrektor szkoły Andrzej Marmołowski wręczył ojcu rekolekcjoniście album z pięknymi zdjęciami gminy Bytów.

Poznawali Małą Ojczyznę razem z ...Poprzedni
Wolontariusze WOŚPNastępny