Święto Przedszkolaka

20 września 2023
Święto Przedszkolaka

20 września 2023 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Przedszkolaka. Już od samego rana na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji.

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Ten wyjątkowy dzień dzieci spędziły bardzo aktywnie, a radość i uśmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Panie nauczycielki złożyły dzieciom życzenia. Życzyły im przeżycia samych słonecznych dni i radosnych chwil w przedszkolu, a także, by każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Dzień Przedszkolaka zakończył się słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców.

Do góry nogami, czyli wizyta w Szy...Poprzedni
Sprzątanie świata łączy ludziNastępny