Przedszkolaki na scenie FIlipiady

28 maja 2022
Przedszkolaki na scenie FIlipiady

Mimo niesprzyjającej pogody przedszkolaki z grupy zerowej przy wsparciu Dominiki z grupy maluszków wystąpiły na scenie przy kościele pw. św. Filipa Neri w Bytowie, w ramach dorocznego festynu Filipiada.

Choć dzieciaki są jeszcze małe, to starają się poznawać naukę naszego patrona św. Jana Pawła II i wytańczyły do Jego słów: „Nie lękajcie się” w pieśni Siewów Lednicy. W drugim utworze wyflagowały do melodii pieśni „Daj mi usłyszeń Twój głos” zespołu Mocni w Duchu, gdzie zwrotki naprzemiennie śpiewane były w języku polskim i ukraińskim.

Żółte chusty, spódniczki i uśmiech na twarzy dzieci rozpromieniły wszystkich. Wydawało się na moment, że te słoneczne odcienie przegoniły choć na chwilę chmury.

Dzieci przygotowała nauczycielka religii Małgorzata Nowak.

Na ruchomych wydmachPoprzedni
Pierwsze miejsce dla DominikaNastępny