Pierwsze miejsce dla Dominika

28 maja 2022
Pierwsze miejsce dla Dominika

Dominik Guba, uczeń kl. II został zwycięzcą konkursu plastycznego „Bądź dobry, jeśli potrafisz” w kategorii klas I-III. Jego praca była bardzo bogata w szczegóły i starannie wykonana.

Dominik doskonale zinterpretował myśl przewodnią konkursu. Święty Filip Neri mawiał: „Bądź dobry, jeśli potrafisz”, a nasz uczeń odniósł tę myśl do pomocy, jaką obecnie kierujemy do naszych braci z Ukrainy.

Wręczenie nagród odbyło się podczas festynu parafialnego "Filipiada" przy kościele pw. św. Filipa Neri w Bytowie, a konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Nazaret.

Wszystkie nagrodzone prace konkursowe można obejrzeć w kościele pw. św. Filipa Neri w Bytowie. Zapraszamy do oglądania, a Dominikowi przesyłamy gratulacje!

Przedszkolaki na scenie FIlipiadyPoprzedni
Lajkujmy dla ZosiNastępny