W dobie fotografii cyfrowej, gdy najczęściej sięgamy po aparat w telefonie, a zdjęcia rzadko trafiają na papier, Rada Rodziców przygotowała dla naszych uczniów coś naprawdę wyjątkowego – profesjonalną sesję fotograficzną!
To nie tylko piękna pamiątka ze szkolnych lat, ale również okazja do wspólnej zabawy i integracji. Dochód ze sprzedaży zdjęć zostanie przeznaczony na organizację „Dnia z Wychowawcą” w poszczególnych klasach.
Cała inicjatywa została zrealizowana w pełni dobroczynnie – z serca dla naszych uczniów i ich wspomnień.
Serdeczne podziękowania kierujemy do:
Wyjątkowe podziękowania za zaangażowanie i wkład w organizację całego przedsięwzięcia składamy również na ręce pań: Magdaleny Nowotnik, Anny Gostkowskiej Strojk, Anny Łoń i Angeliki Kamińskiej.

W naszej szkole odbył się wyjątkowy bal karnawałowy dla przedszkolaków oraz uczniów klas I–III. Szkolny korytarz na ten dzień zamienił się w kolorową, pełną radości przestrzeń do wspólnej zabawy.

21 listopada 2024 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień – święto, które ma na celu promowanie serdeczności, uprzejmości i wzajemnego szacunku, jako fundamentów dobrych relacji między ludźmi. Ten dzień obchodzony jest w ponad 180 krajach.

Do gminnego etapu konkursu wiedzy o zamkach gotyckich, należących do Stowarzyszenia gmin „Polskie zamki gotyckie”, który odbył się 10 kwietnia 2024 r. w Bibliotece Miejskiej w Bytowie, przystąpiło 12 uczniów ze szkół podstawowych gminy Bytów: nr 5 w Bytowie, w Gostkowie oraz w Pomysku Wielkim.
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II
w Pomysku Wielkim
ul. Gdańska 33, 77-121 Pomysk Wielki