Kaszubski w terenie

26 kwietnia 2023
Kaszubski w terenie

W sobotę, 22 kwietnia 2023 r., uczniowie z klas I-III w ramach lekcji języka kaszubskiego udali się na wycieczkę do Słupska. Przygodę rozpoczęli od projekcji filmu w Multikinie, a następnym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Pomorza Środkowego. Pani przewodnik przeniosła uczniów w historyczne dawne czasy, a wszyscy z wielkim zaciekawieniem słuchali jej opowieści.

Po dawce historii przyszedł czas na „małe co nieco” w pizzerii „Pinokio”. Pełni miłych wrażeń wszyscy bezpiecznie wrócili do szkoły.

Wycieczkę zorganizowała pani Renata Labuda, a w opiece nad uczniami pomagała pani Małgorzata Pawłowska.

Gminny Konkurs Recytatorski: „Rodnô ...Poprzedni
Przedszkolaki sprzątały ŚwiatNastępny