Przedszkolaki sprzątały Świat

25 kwietnia 2023
Przedszkolaki sprzątały Świat

Dzieci z naszego Przedszkola uczestniczyły w Akcji Sprzątania Świata, której celem jest promowanie od najmłodszych lat zasad dbania o środowisko. Dzieci z chęcią i radością włączyły się do akcji, chcąc jak najdokładniej posprzątać naszą Ziemię.

Wyruszając na akcję przedszkolaki otrzymały rękawiczki i worki na śmieci. Całe przedsięwzięcie odbyło się w formie zabawy.

Coroczna akcja Sprzątania Świata jest świetną okazją, aby uświadomić dzieciom jak wiele dobrego człowiek może zrobić dla środowiska.

Kaszubski w tereniePoprzedni
Uczniowie SP Pomysk Wielki najlepsi ...Następny