Gminny Konkurs Recytatorski: „Rodnô mowa”

26 kwietnia 2023
Gminny Konkurs Recytatorski: „Rodnô mowa”

W Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie 25 kwietnia 2023 r. w odbył się 52. Gminny Konkurs Recytatorski: „Rodnô mowa”. Wzięli w nim udział uczniowie z pięciu szkół. W ocenie komisji poziom konkursu był bardzo wysoki.

Naszą szkołę reprezentowała Marcelina Łącka z kl. 5. Jej wykonanie utworów Janusza Mamelskiego i Romana Dżeżdżona zachwyciło komisję. Marcelina zajęła zaszczytne III miejsce.

Drugą uczestniczką, która reprezentowała naszą placówkę była Milena Majkowska z kl. 6. Wykonała ona utwory Janusza Mamelskiego.

Uczennice do konkursu przygotowała pani Renata Labuda.

Nabór do drużyny harcerskiejPoprzedni
Kaszubski w terenieNastępny