
W mikołajkowy dzień naszą szkołę odwiedził pan policjant. Policjant rozmawiał z uczniami klas I – III o bezpiecznym poruszaniu się po drogach, a w szczególności omówił zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły.

Uczniowie klas V, VII i VIII, w minioną sobotę 16 listopada 2024 r., uczestniczyli w fascynującej wycieczce „Śladami bursztynu”, zgodnej z programem nauczania języka kaszubskiego. Celem wyprawy były miasta Słupsk i Ustka, gdzie uczniowie mieli możliwość uzyskać informacje o jednym z najcenniejszych skarbów Pomorza – bursztynie.

Mimo niesprzyjającej pogody przedszkolaki z grupy zerowej przy wsparciu Dominiki z grupy maluszków wystąpiły na scenie przy kościele pw. św. Filipa Neri w Bytowie, w ramach dorocznego festynu Filipiada.
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II
w Pomysku Wielkim
ul. Gdańska 33, 77-121 Pomysk Wielki