Trzecioklasiści na wycieczce w Słupsku

16 maja 2023
Trzecioklasiści na wycieczce w Słupsku

Wraz z majem rozpoczął się sezon wycieczek szkolnych. Uczniowie klasy 3 wybrali się ze swoją wychowawczynią p. Krystyną Zmuda-Trzebiatowską i p. Katarzyną Mrozek-Gliszczyńską do Słupska.

Wycieczka była różnorodna tematycznie. Uczniowie byli na próbie przed koncertem w Filharmonii w Słupsku. Bardzo aktywnie spędzili czas w Parku Trampolin. Po sporym wysiłku fizycznym zregenerowali siły w McDonald's. Na zakończenie z wielkim entuzjazmem wzięli udział w warsztatach ceramiki. Zajęcia były bardzo ciekawe i pobudzające wyobraźnię i kreatywność trzecioklasistów.

XXIX Przegląd Twórczości Dzieci i ...Poprzedni
Nagrodzone talentyNastępny