Drodzy Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele!
Zbliża się moment podsumowania naszej całorocznej pracy. Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną na uroczyste obchody zakończenia roku szkolnego, które odbędą się w najbliższy piątek, 26 czerwca, według następującego harmonogramu:
Do zobaczenia!

30 maja uczniowie klasy IV, Va oraz Vb wyruszyli na krajoznawczą wyprawę zorganizowaną przez UM w Bytowie. Jej celem był najwyższy punkt Pojezierza Bytowskiego – Góra Siemierzycka.

Uczniowie z klas 1-3 wybrali się na wycieczkę do Costerina Park w Kościerzynie. Jest to miejsce, pełne zieleni i możliwości do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Poza nauką było mnóstwo śmiechu i zabawy.

W naszej szkole, 31 października 2023 r., odbył się Dzień Dyni. Wszyscy uczniowie i nauczyciele obrali się na pomarańczowo. Również szkoła przyozdobiona była pomarańczową dekorację.
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II
w Pomysku Wielkim
ul. Gdańska 33, 77-121 Pomysk Wielki