XX Konkurs Kolęd i Pastorałek

22 grudnia 2023
XX Konkurs Kolęd i Pastorałek

Nieprzerwanie od dwudziestu lat w grudniu w naszej szkole kolędujemy i wprowadzamy z czasu Adwentu – radosnego oczekiwania – do czasu Bożego Narodzenia. XX Konkurs Kolęd i Pastorałek w tym roku odbył się 20 grudnia 2023 r.

Również i w tym roku uczniowie przygotowali piękne aranżacje kolęd i pastorałek.

Komisja konkursowa w składzie ks. Wojciech Hapka, proboszcz parafii i pan Andrzej Marmołowski, dyrektor naszej szkoły przy współpracy organizatorów pani Renaty Labuda i pana Krzysztofa Jachyry mieli „niezły orzech do zgryzienia”.

Po długich obradach postanowili przyznać następujące nagrody:

w kategorii zespoły wokalno-instrumentalne klasy I-III

w kategorii zespoły wokalno-instrumentalne klasy IV-VII

wśród solistów klasy I-III

ostatnią kategorię tworzyli soliści z klas IV-VII

Wszyscy nagrodzeni otrzymali nagrody, gorąco gratulujemy wszystkim uczestnikom. Życzymy w tym pięknym czasie wszystkim, Zdrowych Radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Konkurs zorganizowali pani Renata Labuda i pan Krzysztof Jachyra.

Występ MikołajowyPoprzedni
Spotkanie z poetką Genowefą Gańs...Następny