Dzień Rodziny 2024

20 maja 2024
Dzień Rodziny 2024

18 maja, w dniu urodzin Karola Wojtyły, w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny. To wyjątkowy dzień zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Był okazją, by spędzić czas tylko ze sobą, bez pośpiechu i zmartwień.

Dzień rozpoczął się Galą Dobrego Humoru, na której to każda klasa przedstawiła krótką inscenizację wiersza Brzechwy, przygotowaną pod okiem wychowawcy. Na naszej scenie pojawił się leń, uczony łosoś w sosie pomidorowym, warzywa, ptaszki, grzybki, muchy, kaczki i inne zwierzęta gospodarskie. Było wesoło i kolorowo!

Niespodzianką dla naszych uczniów, było odegranie przez rodziców wiersza pt. Rzepka. Każdy z nich otrzymał w nagrodę medal „Super Aktora”.

W sobotnie przedpołudnie był czas na kawę i przepyszne wypieki, przygotowane przez naszych rodziców, a także czas na zabawy sportowe oraz te z animatorką dla naszych najmłodszych przedszkolaków.

Na koniec ogromną frajdą dla naszych uczniów okazało się święto kolorów, gdzie na szkolnym boisku obsypywali się oni kolorowymi proszkami Holi.

W przygotowania tego wydarzenia zaangażowali się zarówno pracownicy szkoły, nauczyciele, rodzice i dzieci, dlatego dla wszystkich wielkie serdeczne dzięki!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

25 rocznica pobytu św. Jana Pawła ...Poprzedni
Wycieczka do Muzeum w KlukachNastępny