25 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Pelplinie

24 maja 2024
25 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Pelplinie

6 czerwca 2024 r. przypada 25 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Pelplinie. Z tej okazji Wydział Duszpasterski wraz z Wydziałem Katechetycznym ogłosili konkurs wiedzy i konkurs plastyczny o Ojcu Świętym, do których przystąpiła nasza szkoła.

Do etapu szkolnego konkursu wiedzy „Życie Karola Wojtyły – Wielkiego Polaka”, przeznaczonego dla klas V-VII, swój akces zgłosiło 17 uczniów. O organizację konkursu i przygotowanie do niego uczniów zadbała p. Małgorzata Nowak, a przeprowadziła go p. Małgorzata Marmołowska.
Do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 6 czerwca w Pelplinie, zakwalifikowali się uczniowie:

Część plastyczną konkursu „Jan Paweł II – największy z Polaków”, przeznaczonego dla klas I-IV, zorganizowała i przeprowadziła p. Anita Wica. Komisja konkursowa wybrała 3 prace, które zostały wysłane do Pelplina do etapu diecezjalnego. Były to prace uczniów:

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursach, a Antkowi i Hubertowi oraz Ani, Amelii i Jakubowi życzymy dalszych sukcesów w konkursie finałowym.

Aby uczcić ten wyjątkowy dzień 6 czerwca 2024 r. w Pelplinie odbędzie się doroczny diecezjalny zjazd szkół im. Jana Pawła II. Naszą szkołę będą reprezentowali uczniowie wchodzący w skład Pocztu Sztandarowego oraz zespołu kaszubskiego. Opiekę nad nimi będą sprawowali p. Renata Labuda oraz p. Krzysztof Jachyra.

Obchody 25 rocznicy pobytu św. Jana ...Poprzedni
Dzień Rodziny 2024Następny