Powiat Bytowski Zielonym Powiatem

23 kwietnia 2022
Powiat Bytowski Zielonym Powiatem

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. ”STOP – SMOG”, skierowanego do dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 15 lat.

W tym roku konkurs jest jednym z wielu przedsięwzięć realizowanych w ramach operacji pn. Powiat Bytowski Zielonym Powiatem, współfinansowanej ze środków europejskiego funduszu morskiego i rybackiego unii europejskiej, w ramach programu operacyjnego „rybactwo i morze”.

Spośród wszystkich  prac plastycznych  zgłoszonych do konkursu zostaną wybrane i nagrodzone najlepsze w swoich kategoriach wiekowych. Wystawa nagrodzonych prac odbędzie się podczas Festynu Ekologicznego w dniu 6 czerwca 2022 r. na dziedzińcu zamku w Bytowie. Część pozostałych prac zostanie uwidoczniona w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bytowie, w celu ich rozpropagowania. Podczas festynu zostaną rozdane nagrody rzeczowe dla autorów najlepszych prac.

Awans dla naszych uczniów w BRDPoprzedni
Wielkanoc 2022Następny