Wielkanoc 2022

16 kwietnia 2022
Wielkanoc 2022

Nie bójcie się – tymi słowami Zmartwychwstały Jezus przemówił do kobiet, które w niedzielny poranek przyszły do grobu, by namaścić Jego ciało. Nie bójcie się – to słowa, które do Polaków kierował Jan Paweł II, patron naszej szkoły. Nie bójcie się – to słowa, które słyszymy dzisiaj, gdy tuż obok nas trwa wojna.

Oby ten świąteczny czas był pełen miłości oraz ciepła domowego ogniska. Niechaj Święta Wielkanocne przyniosą wszystkim zdrowie i spokój, którego tak bardzo dzisiaj potrzebujemy. Potrzebujemy my, ale przede wszystkim nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy.

W imieniu pracowników i całej społeczności szkolnej wszystkiego najlepszego na ten świąteczny czas.

Andrzej Marmołowski,

Powiat Bytowski Zielonym PowiatemPoprzedni