Śladami historii - wycieczka

29 maja 2023
Śladami historii - wycieczka

27 maja 2023 r. uczniowie uczący się języka kaszubskiego z klas V, VI, VIII udały się na wycieczkę do Będomina, Wdzydz i Kościerzyny. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od zwiedzania Muzeum Hymnu Narodowego, następnie udaliśmy się do Wdzydz, gdzie przenieśliśmy się w dawne czasy naszych przodków.

Po dużej dawce historii pojechaliśmy do Kościerzyny na posiłek, a na koniec poszliśmy na rynek, gdzie zobaczyliśmy pomnik Remusa. To była udana wycieczka, pogoda i humory dopisywały. Wycieczkę zorganizowała p. Renata Labuda, a w opiece nad uczniami pomagała p. Angelika Kaminska.

Pan Krzysztof Jachyra doceniony przez ...Poprzedni
Pamiętamy o urodzinach patrona szk...Następny