Wśród najlepszych w województwie

9 maja 2022
Wśród najlepszych w województwie

Nasi uczniowie startujący w turnieju „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” tym razem stanęli na starcie w Gdańsku. Tam bowiem, 7 maja 2022 r. w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego odbył się etap wojewódzki turnieju.

Stanąć w szranki z najlepszymi z województwa, to nie lada wyzwanie. Jednak obie ekipy dały z siebie wszystko. W młodszej grupie wiekowej reprezentacja naszej szkoły zajęła 5 miejsce drużynowe, w starszej grupie wiekowej 11 miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Panu Damianowi Pokładowskiemu zaś gratulujemy dobrego przygotowania naszych zawodników i wspierania ich dobrym słowem w czasie zawodów.

Nasi uczniowie w gronie laureatówPoprzedni
Laureatki konkursu recytatorskiegoNastępny