Nasi uczniowie w gronie laureatów

11 maja 2022
Nasi uczniowie w gronie laureatów

Przegląd Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży rokrocznie cieszy się dużym zainteresowaniem. W tegorocznej XXVIII edycji jurorzy oceniali ponad 300 prac, które napłynęły ze szkół powiatu bytowskiego.

Laureatami tego konkursu z naszej szkoły zostali: Zuzanna Hemerling, Damian Popowicz, Antoni Parol, Miłosz Mański, Wiktoria Malinowska, Hanna Jarzembińska, Magdalena Kręczkowska, Milena Majkowska, Milena Kropidłowska oraz Zofia Szreder. Wszystkim laureatom i uczestnikom gratulujemy!

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 10 maja 2022 r. w Muzeum Zachodniokaszubskim w Bytowie.

Ja to powiedzieć po ukraińsku?Poprzedni
Wśród najlepszych w województwieNastępny