W dniach 10 – 13 czerwca 2024 r. uczniowie klasy piątej wraz z wychowawcą p. Izabellą Kleinszmidt i głównym organizatorem p. Teresą Karcz wzięli udział w wycieczce do Warszawy i Torunia. Uczniowie odwiedzili i zobaczyli mnóstwo obiektów, które powinien zobaczyć każdy Polak.
Odwiedzili między innymi: Obserwatorium Astronomiczne Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Stare Miasta w Toruniu i Warszawie, Pałac Kultury i Nauki, Grób Nieznanego Żołnierza i Ogród Saski, Łazienki Królewskie i Belweder, letnią rezydencję króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie, Muzeum Wojska Polskiego i Muzeum Narodowe oraz centrum handlowe „Złote Tarasy“.
Zobaczyli również i przeszli się po Stadionie Narodowym i po wiszących ogrodach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Pobawili się w Centrum Nauki Kopernik, przeżyli emocjonalne chwile w Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin” i na cmentarzach Starym i Wojskowym na Powązkach. Większość uczniów po raz pierwszy doświadczyła przejażdżki metrem.
To były udane i bardzo intensywne cztery dni.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii zdjęć.

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem zakończenia roku szkolnego 2023/2024.

Jak co roku, 1 marca, w naszej szkole odbył się „Bieg żołnierzy wyklętych”, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły.
Przedszkolaki z siedmiu przedszkoli z terenu gminy Bytów wzięli udział w Olimpiadzie Przedszkolaków, która odbyła się w naszej szkole 9 maja 2023 r. Jak na olimpiadę przystało impreza rozpoczęła się uroczystym wprowadzeniem i zawieszeniem flagi olimpijskiej
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II
w Pomysku Wielkim
ul. Gdańska 33, 77-121 Pomysk Wielki